Jednoduché a slušivé účesy pro každodenní nošení - návod!

1.jpg 2.jpg 5.jpgJak vytvořit slušivé účesy pro každodenní nošení? Třeba tak snadno a rychle, jako v tomto videonávodu. Zkuste to samy a budete mile překvapeny.

Krásné, stylové a romantické účesy pro polodlouhé rovné vlasy, hodící se pro běžné nošení nebo i pro formální příležitost. Nejlépe se účes tvoří z rovných vlasů, uhlazených vlasovým přípravkem pro narovnání vlasů nebo vyžehlením. Není zde potřeba složitých kroků, pouze párkrát přehodíte vlasy přes sebe podle videonávodu a sepnete pinetkou. Dle vlastního uvážení můžete ozdobit květinou nebo čelenkou.

Další videonávody naleznete zde: Videonávody s účesy

 

Typy, jak ozdobit účes:

   

    

  

Postup:

6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg

11.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg

17.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg

Postup u dalšího účesu:

23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg

Nebo:

28.jpg 29.jpg 30.jpg

Přemýšlíte každé ráno, jaký si vytvoříte účes?

Podobné články

2.jpg3.jpg4.jpgLetní inspirace v podobě romantických účesů je tu! Videonávod, jak si můžete sama ze svých vlasů vytvořit tři krásné účesy. Účesy, které vypadají mnohem náročněji, než ve skutečnosti jsou!

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

Půlený natupírovaný drdol na temeni, s ofinou a stříbrnou květinovou ozdobouObjemný vyčesaný drdol z dlouhých vlasů, na boku ozvláštněný vlasovou brožíÚčes z romanticky natočených blond vlasů, na boku s ozdobou ve tvaru růže

Chcete oživit svůj účes, ale nevíte jak? Vyzkoušete vlasové doplňky! Ozdobte své vlasy broží, čelenkou či sponou! Mnoho účesů k inspiraci naleznete právě zde.

1.jpg10.jpg16.jpgNemáte moc času a chcete mít vlnité vlasy bez námahy raz dva? Zkuste jednoduše postupovat podle tohoto videonávodu a můžeme Vám zaručit, že během chvilky budete mít přírodní vlnky.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď