Kolekce účesů "Podzimní Sonata" - účesy pro ženy i muže

Pánský účes s patkou ve středně hnědém odstínuPolodlouhý hnědý rovný účes s ofinouRovný běžný blond účes v polodlouhé délceZajímají vás podzimní trendy? Proto je tu přehlídka účesů od salonu Mod´s Hair na téma „Podzimní Sonata“, představující dámské i pánské střihy...

Účesy pro běžné nošení v přírodních barvách v klasickém stylu.

Téměr všem délkám vlasů sluší objem a toho docílíme sestříháním vlasů. Účes je možné doplnit ofinkou v rovném či šikmém střihu.

Účesy pro ženy:

 Polodlouhý hnědý rovný účes s ofinou Ženský krátký sestřih v pánském stylu   Nagelovaný krátký střih s vyholenými boky Rovný blond účes v polodlouhé délceDlouhý blond sestříhaný účes s jemným zvlněním Rovný běžný blond účes v polodlouhé délce

Účesy pro muže:

Krátké rovné střihy pro muže v úpravě pro běžné nebo elegantní nošení. Buď můžete ofinu zčesat na stranu nebo nagelovat nahoru, jak jednoduchá změna vizáže.

Pánský účes s patkou ve středně hnědém odstínu Krátký tmavě hnědý účesKrátký šedý střih zčesaný dovrchu

Další účesy naleznete zde: >>Fotogalerie Mod´s Hair<<

 

Zaujala vás tato kolekce?

Podobné články

Divoký krátký rozcuch v blond barvěRovný krátký účes v hnědé barvě Trendy krátký účes s vyholenými boky v blond barvěPřichystali jsme pro vás kombinaci moderních účesů v krátkém střihu. Můžete si vybrat ze tří stylů právě podle vašeho vkusu. Vyberte si z účesů na běžné nošení, z odvážných účesů s výraznými barvami anebo s vyholenými stranami v pánském stylu.

Hnědý pánský účes nagelovaný nahoruLehce zvlněný účes v tmavě hnědém odstínuVzdušný prostříhaný účes Že dnes pánové nenosí pouze krátké nebo vyholené vlasy? O tom Vás přesvědčíme v podzimní fotogalerii účesů. Aktuální střihy účesů pro muže na sezonu podzim zima 2015/2016 jsou tu!

Vyčesaný a sepnutý účes dozadu v krátkém střihuPolodlouhý kudrnatý blond účes do společnostiObjemný polodlouhý tmavý účes s ofinou na stranuVýběr krátkých a polodlouhých střihů pro každodenní nošení ze světově proslulých kadeřnických salonů. Na den i pro večerní příležitosti - stačí jen obměnit styling!

Hnědý krátký účes s nagelovanou ofinou nahoru Krátký černý sestříhaný účes se světlým melírem Polodlouhý učes s pěšinou uprostřed s melírem Nechte se okouzlit touto mladistvou zimní kolekcí účesů pro rok 2015 pro ženy i muže. Krásné nositelné účesy s povedenými melíry - inspirujte se v této fotogalerii.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď