Krátké vlasy na více způsobů. Vyberte si ten svůj střih!

Krátký rovný účes ve středním blond odstínuNevšední krátký účes s mini ofinou v bílé barvěKrátký účes s krátkými boky a delším vrchem vyčesaný nahoruNebaví Vás dlouhé vlasy a zvažujete změnu? Připravili jsme pro Vás fotogalerii krátkých účesů, kde si každá může vybrat to své. Typické či atypické střihy, ofina, běžné nebo výrazné barvy, melír a především zajímavý styling. Neváhejte a vsaďte na moderní účes.

Pod pojmem krátký účes si nemusíte představit pouze několika centimetrovou délku a jednolitý střih, ale v dnešní době jsou trendy především asymetrické střihy, vyholené boky, delší ofina, než jaký je sám střih apod. Ozdobu však tvoří melíry či netradiční barvy a jejich variace. Navíc se vlasy dají i natáčet a různě tvarovat pomocí stylingových přípravků.

Ukážeme vám, jak můžete být IN, když zvolíte zcela originální účes. Pro nositelky typických střihů tu máme ukázku běžných krátkých střihů, které jsou však odvážné v jejich mini délce. Nebo máte na výběr z účesů střižených na mikádo, buď se symetrickým či asymetrickým střihem s ofinkou či bez, a jako nakonec účesy, kde se fantazii meze nekladou a to např. Asymetrické tvary, kratší ofina, délka vlasů po stranách kratší než na vrcholu hlavy, či výrazná barva a melír v ofině.

Velmi krátké vlasy:

Krátký prostříhaný účes v tmavé blond barvě Krátký rovný blond účes s ofinouKrátký vzdušný účes s ofinou Nevšední krátký účes s mini ofinou v bílé barvě

Krátké a ležérní účesy:

Krátký prostříhaný účes v tmavě čokoládové barvě Krátký rovný účes ve středním blond odstínuVelmi světlé mikádo do bíla s ofinou

 Extravagantní účesy nebo barvy:

Krátký asymetrický účes s fialovým melírem Krátký zvlněný účes s ofinou a fialovým melírem v ofiněKrátký účes s krátkými boky a delším vrchem vyčesaný nahoru Krátký rovný účes s patkou v petrolejové barvěKrátký červený účes s natupírovanou ofinou nahoru  Nevšední krátký účes stočený do vrchu z hnědých vlasůSestříhaný polodlouhý účes v červené barvě Zvlněný polodlouhý dvoubarevný účes

 Další krátké střihy naleznete zde: >>Fotogalerie krátkých účesů<<

 

Jaký styl účesu byste nejraději nosila?

Podobné články

Sexy krátký bob s ofinou na straněPostupně sestříhané krátké mikádo s melíremKrátký střih se zvedlou ofinouTak, jako se mění doba, mění se i účesové trendy. Jednou moderní, příště z módy a takto stále dokola. Představujeme vám žhavou kolekci krátkých účesů právě pro vás!

Divoký krátký rozcuch v blond barvěRovný krátký účes v hnědé barvě Trendy krátký účes s vyholenými boky v blond barvěPřichystali jsme pro vás kombinaci moderních účesů v krátkém střihu. Můžete si vybrat ze tří stylů právě podle vašeho vkusu. Vyberte si z účesů na běžné nošení, z odvážných účesů s výraznými barvami anebo s vyholenými stranami v pánském stylu.

Hnědý kratší účes s blond melírem s pěšinou uprostředKrátký moderní střih v rezavém odstínu s patkouNevšední krátký účes s mini ofinou v bílé barvěKrátké vlasy na tisíc způsobů. Inspirujte se v naší fotogalerii a najděte si střih přímo pro Vás!

Rozcuchaný krátký sestřih z hnědých vlasůKrátký střih s delší ofinou zčesaný dovrchuPostupně sestříhaný melírovaný účes z hnědých vlasůCo takhle si dát ochutnávku nových účesů s asymetrickým střihem pro rok 2014? Asymetrie dodá vlasům na výraznosti i extravaganci a asymetrický střih je další možností, jak svůj účes zbavit stereotypu a fádnosti.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď