Mladistvé účesy pro dlouhé vlasy - úpravy a styling 2015

Elegantní culík s vyčesanou ofinou dovrchuJemné lokny z dlouhých vlasůZčesaný účes s vyčesanou ofinou dovrchuTrendy kolekce účesů plná mladosti pro ženy ve věku od 25 let od Pantene pro-V. Účesy z dlouhých vlasů, rozpuštěné či zčesané do culíku. Tyto slušivé účesy naleznete ve fotogalerii.

Mladé ženy preferují dlouhé vlasy, které mají širokou škálu úpravy účesů. Někdy stačí pouze vlasy vyžehlit a hned vynikne jejich délka a tvar.

Pro ležérní způsob je vhodné vlasy navlnit žehličkou, kulmou či natáčkami, záleží na požadovaných vlnách.

Výhodou je, že dlouhé vlasy se dají zčesat do culíků, copů nebo drdolů, jak pro běžné nošení, tak i pro elegantnější vzhled.

Další účesy pro dlouhé vlasy naleznete zde: Fotogalerie dlouhých vlasů

Rozpuštěné zvlněné vlasy:

Jemné lokny z dlouhých vlasů Lehce zvlněný účes z rozpuštěných vlasůZvlněný účes s vyčesanou ofinou dozadu

 

Vlasy zčesané do culíku či copu:

Elegantní culík s vyčesanou ofinou dovrchu Ležérní neobvyklý zčesaný culík Zapletený cop na stranu s pletýnkou od čela  Zčesaný účes s vyčesanou ofinou dovrchu

Další účesy pro dlouhé vlasy naleznete zde: Fotogalerie dlouhých vlasů

Jak si upravujete dlouhé vlasy?

Podobné články

Dlouhý hnědý melírovaný účes s vlnamiObjemné melírované dlouhé vlasy s pěšinou uprostředRomantický zapletený hnědý účes s melíremV„Essentional look“ kolekci od Schwarzkopf Professional můžete najít dlouhé účesy se skvěle vyjímajícími se melíry v jemných tónech. Vlasy plné lesku v různých úpravách vypadají opravdu neodolatelně!

Dlouhé účesy - fotogalerie

Dlouhý, sestříhaný, střapatý účes v rokovém styluHladká délka s výrazným sestřihemPolodlouhý, postupně sestříhaný účes s plnou, asymetrickou ofinou a světlým melíremTupě střižený dlouhý účes s rovnou ofinou a výrazným blond melíremSexy dlouhý účes s pěšinou na straně a s vytočeným konečky směrem venŔomanticky zvlněný účes z dlouhých hnědých vlasů s blond melíremNepravidelně sestříhaný účes z dlouhých vlasů tyrkysové barvy s fialovým melíremSestříhaná délka s červenými prameny

Ideální párty účes v objemném Volně zčesaný drdol na bok z blond vlasůČástečně zapletený francouzský cop na stranu Inspirace pro všechny dlouhovlásky! Nevíte, jak už jinak učesat své vlasy, aby to nebylo stále stejné? Inspirujte se následujícími proměnami - jeden střih a k němu různý styling - culíky, drdoly, vlasy zapletené či rozpuštěné...Proměňujte se!

Dlouhé rovné hnědé vlasy s pěšinou uprostředObjemný blond účes s vlnkami Dlouhý moderní účes s ombre efektemDlouhé vlasy se hodí pro ženy, které rády pečují o své vlasy nebo rády vytváří účesy. Krásné dlouhé vlasy jsou ozdobou a v přírodních barvách působí přirozeným dojmem. 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď