Péče a nošení dlouhých vlasů v létě

Dlouhé uhlazené blond vlasy za ušimaDlouhé rovné kaštanové vlasy s pěšinou uprostředPolodlouhý blond účes s patkou a s vlnkamiMáte dlouhé vlasy a nevíte si rady s jejich péčí nebo jaké nosit účesy přes léto? Zhlédněte našich pár rad a tipů, co můžete pro své vlasy udělat, aby vypadaly zdravě, byly vyživené a lesklé. Názornou ukázkou je kolekce účesů od L´Oréal Profesionnel.

Dlouhé vlasy jsou ozdobou každé ženy, pokud skvěle vypadají. Musí se zdravě lesknout, být pevné a husté. Dosáhnete toho tím, že o ně budete pečovat s kvalitními vlasovými přípravky bez parabenů, které vlasy příliš nezatěžují a nevysušují. Chemické složení šamponů a časté barvení okrádá vlasy o jejich pružnost a lesk.

Přílišná péče vlasům také škodí. Hlavně v létě je potřeba vlasy vyživovat např. pomocí kokosového oleje, který je přírodní a můžete jej použít jako zábal nebo pouze vetřít malé množství do konečků, zároveň dodá vlasům tropickou vůni.

Když se budete držet těchto kroků, vaše vlasy se vám odmění tím, že budou skvěle vypadat. Úprava účesu už nebude tolik složitá. Do města či do společnosti stačí, když použijete sprej na objem a vlasy necháte volně rozpuštěné. Pro zvlněný efekt je ideální zaplést několik hodin předtím z vlhkých vlasů copánek nebo použít přes noc natáčky. K vodě potom noste zapletené copy, culíky či drdoly. Jsou slušivé, pohodlné a vlasy vám nebudou překážet při plavání či opalování. 

Fotogalerie účesů

Dlouhé uhlazené blond vlasy za ušima Dlouhý rozpuštěný účes s objememDva zapletené copy se zapletenými prameny podél hlavy Dva drdoly vyčesané dovrchu s pěšinou uprostředNevšední culík a drdol dva v jednom  Přirozené zvlněné dlouhé vlasy s pěšinou uprostředKudrnaté mikádo z profilu Hnědé mikádo s rovnou ofinouZvlněné hnědé mikádo s rovnou ofinou Dlouhé rovné kaštanové vlasy s pěšinou uprostředObjemné dvoubarevné vlasy s ofinou Polodlouhý blond účes s patkou a s vlnkami

 Další účesy od L´Oréal Profesionnel najdete zde >>Fotogalerie účesů<<

Jak v létě řešíte péči o vlasy?

Podobné články

Dlouhý hnědý melírovaný účes s vlnamiObjemné melírované dlouhé vlasy s pěšinou uprostředRomantický zapletený hnědý účes s melíremV„Essentional look“ kolekci od Schwarzkopf Professional můžete najít dlouhé účesy se skvěle vyjímajícími se melíry v jemných tónech. Vlasy plné lesku v různých úpravách vypadají opravdu neodolatelně!

Rybí cop zapletený na stranu s volnými pramenyRovné rezavé mikádo Nevšední účes s vyčesanými vlasy odzdobené motýlemProhlédněte si sladkou kolekci “Sweet as Candy“ od L’Oreál Professionnel, která je sladěná do jemného pastelového designu. Najdete v ní běžně nositelné i společenské účesy s něžnými prvky, jako jsou květiny.

Romantický zvlněný účesSestříhaný účes z dlouhýh vlasů s melíremzdravé vlasy - dárková edice s hřebenem Léto je tu a s ním i působení letního slunce, mořské vody a bazénového chloru - vlivy, které naše vlasy ničí a vysouší. Víte, jak se o vlasy správně starat, abyste předešli jejich poškození? Chránit zvenku a vyživovat zevnitř!

Ideální párty účes v objemném Volně zčesaný drdol na bok z blond vlasůČástečně zapletený francouzský cop na stranu Inspirace pro všechny dlouhovlásky! Nevíte, jak už jinak učesat své vlasy, aby to nebylo stále stejné? Inspirujte se následujícími proměnami - jeden střih a k němu různý styling - culíky, drdoly, vlasy zapletené či rozpuštěné...Proměňujte se!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď