Rihanna a její účes s vyholenými boky ala Mohykán 2010

Rihanna - Krátký po stranách vyholený účes, na temeni stylizovaný vzhůruRihanna - Krátký účes z vlnitých vlasů hnědé barvy, po stranách vyholenýRihanna - Extravagantní účes z krátkých vlasů, po stranách vyholený, s dlouhou ofinou do tvářeÚčes vyčesaný vzhůru ve stylu punku, který nosí Rihanna tento rok, je mimořádný po všech stránkách. Rihanna tak opět dokazuje, že co se týče účesů, extravagance je její.

Rihanna je známá svou odvahou ke změně účesu a za dobu svého působení ve showbyznysu vystřídala již mnoho stylů, délek i barev. Její poslední účes - krátký střapatý účes do očí v černé barvě - byl hitem všude na světě.

Rihanna - Asymetrický účes z krátkých černých vlasů s ofinou na straně Rihanna - Účes z krátkých rovných vlasů hnědé barvy s jemnou ofinou do čela Rihanna - Uhlazený účes z krátkých vlasů černé barvy, s pěšinkou na straně

 

Rihanna extravagantní účes ve stylu IrokézExtravagantní účes, který nosí tento rok, je zatím jedním z nejodvážnějších, které kdy měla. Styl Mohykán nebo také Irokéz je oblíbený více mezi muži a to zejména kvůli vyholeným vlasům po bocích hlavy, které jej řadí mezi alternativní a pro odvážné.

Rihanna dokazuje, že si ke své tváři může dovolit snad vše. A tak kdo ví, jak svou image změní příště? Možná by si do vyholené části vlasů mohla nechat vytvořit nějaký grafický prvek(:-)?

 

 

 

 

 

Rihanna - Krátký po stranách vyholený účes, na temeni stylizovaný vzhůru Rihanna - Krátký účes z vlnitých vlasů hnědé barvy, po stranách vyholený Rihanna - Společensky upravený účes z krátkých rovných vlasů světlehnědé barvy, po stranách vyholený Rihanna - Společensky upravený účes z krátkých vlasů hnědé barvy s blond melírem, po stranách vyholený

Prohlédněte si všechny účesy této celebrity ve fotogalerii účesů viz účesy Rihanna!

 

Podobné články

Rihanna - Účes z krátkých rovných vlasů hnědé barvy s jemnou ofinou do čelaRihanna - Podkova z polodlouhých rovných vlasů černé barvy s pěšinkou na straněRihanna - Vyčesaný společenský účes z dlouhých rovných tmavohnědých vlasůRihanna není známá jen jako skvělá zpěvačka, ale také jako žena, která ráda experimentuje se svým účesem a vlasy. Ve svých 20-ti letech jich již stihla vyzkoušet opravdu mnoho. Pojďme se podívat na proměny Rihanny a na její dosud nejslavnější účesy.

Pink - Po stranách sestříhaný účes z krátkýh rovných vlasů blond barvy, na temeni natužený vzhůrumohykan-irokez-uces-bodliny.jpgDavid Beckham - Zajímavý účes na temeni delší, na zbytku hlavy vystříhanýÚčes Mohawk neboli styl mohykán se opět vrací do módy! Přinášíme fotografie mohawk účesů, informace ohledně údržby, stylech a historii i součastnosti tohoto účesu.

Katie Holmes - Krátký účes z rovných vlasů hnědé barvy s pěšinou na straněKatie Holmes - Ležérně upravený účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s pěšinou uprostředMnoho celebrit se rozhodlo změnit radikálně svůj vzhled a výrazně zkrátily své vlasy. Proč? Mikáda a krátké střihy jsou momentálně prostě IN a zažívají svůj comeback. Podívejme se, které celebrity podpořily trend a nechaly se ostříhat!

Účes střižený do  podkovy s ofinou v červenofialové barvěElegantní polodlouhé mikádo z rovných vlasů blond barvy s pěšinkou na straněKrátké mikádo střižené do podkovy s rovnou ofinou do čela, platinové blond s šedým melíremPodkova je stále in! Asymetricky střižené mikádo ve stylu podkovy je stále žádaný a moderní účes. Jaké existují varianty?

Keby mi to tak kadernicka vedela urobit...ked som to cel takto tak ma ostriahala ako Jittlera... :(

rihanan nebezbečne holka fakt

rihanno si fat dobra a chci bit taky spěvačjou ti se ale maš

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď