Fotogalerie krásných účesů na svatbu s ozdobnými doplňky

Drdol se zapletenými vlasy od konce hlavySvatební drdol s melírem a květinamiCop na stranu s objemem a spadeným pramenem ozdobený čelenkouBudete se vdávat a nevíte co s vlasy? Přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii svatebních účesů od čtyř světově proslulých kadeřnických salonů. Střídají se zde zejména různě splétané účesy a drdoly ozdobené čelenkami, korunkami či květinami...

Každý salon se zaměřil na zapletené účesy a především drdoly s uhlazeným nebo naopak rozevlátým stylingem. Důležité je dbát na to, aby účesy vypadaly přirozeně a proto jsou učesané do romantického stylu v přirozených barvách vlasů oživené např. světlejším melírem, který na sluníčku více vynikne. 

Rozpuštěným vlasům sluší lehké zvlnění a pár sepnutých pramenů a nesmí se zapomenout na doplňky! Nutné jsou k tomuto účesu čelenky, korunky či sponky s květinami, aby styling podtrhl celkový dojem. 

Trentini

Účes z dlouhých tmavě hnědých vlasů s korunkou Přirozený účes z dlouhých vlasů s ozdobnou sponouCop na stranu s objemem a spadeným pramenem ozdobený čelenkou Skvostný cop spletený na stranu s květinovými aplikacemiSvatební drdol s melírem a květinami Uhlazený drdol utvořený z copu s růžemi

 

 

Redken

Drdol s objemným copem na straně Objemný drdol s vyčesanými vlasy na stranu s ozdobou

Schwarzkopf

Dokola spletený účes z hnědých vlasů Drdol se zapletenými vlasy od konce hlavyRozpuštěný účes se zapletenou čelenkou z vlasů Zapletený cop na stranu s květinovou čelenkou

Kérastase

Drdol s pěšinou uprostřed s volnými prameny a s čelenkou Něžný drdol s volnými prameny a s korunkouUhlazený drdol s pěšinkou uprostřed

 

 Další účesy naleznete zde >>Fotogalerie svatebních účesů<<

Zvolila byste nějaký z těchto účesů na vaši svatbu?

Podobné články

Kudrliny na konečkách vlasů s krajkovou čelenkou přes čeloUhlazený drdol na stranu s ozdobouObjemný účes s korunkou a zvlněnými pramenyRedken přichází se svatební kolekcí navrženou mistrem stylingu Marcem Arenou. Účesy mají styl, objem i romantického ducha. Najdete zde jak klasické, tak i netradiční účesy s květinovými aplikacemi naladěné do slunečného počasí.

Jemně zvlněný účes sepnutý na stranu s ohromnou květinou Rozpuštěné jemné lokny z blond vlasů s věncemVyčesaný účes s rozpuštěnými vlasy s květinouChystáte se letos vdávat? Pro Vaše potěšení zhlédněte jarní kolekci svatebních účesů, kterou pro Vás přichystal salon Trentini. Účesy jsou svěží, romantické a okouzlující.

Něžně zvlněný účes přehozený na stranu s pěšinou na bokStylový objemný účes s vyčesanou ofinou z blond vlasůRybí cop na stranu s volnými prameny a s květinamiPředstavujeme vám kombinaci elegantních účesů od světově proslulých kadeřnických salonů. Inspirujte se zapletenými účesy, drdoly nebo zvlněnými účesy určenými pro polodlouhé a dlouhé vlasy.

Elegantní účes se zvlněným culikem a krátkou ofinouExtravagantní rozcuch krátkého střihu s červeným melíremModerní mikádo s červeným melírem a s ofinouInspirujte se moderními střihy s červeným melírem. Oživte svůj účes zářivými barvami s odlesky, skoncujte s nudnou šedí všedních dnů. Extravagance a divokost, elegance i smyslnost ... To vše najdete v naší kolekci.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď