Společenské účesy v krásných výrazných barvách a lesku

Objemný červený kudrnatý účesRozpuštěný uhlazený účes s vlnkami Krátký černý účes s rovnou ofinouChcete poznat nové trendy plesové sezóny? Další dávka elegance je tu, tentokrát od Jens Dagné. Ovšem v jiné podobě. Společenské účesy jsou ve výrazných a lesklých barvách....

Nechte se navnadit těmito účesy v široké škále barev, v odlišných délkách a tvarech. Opět se tu setkáváme s vlnitými či kudrnatými vlasy, které jsou velice oblíbené a trendy zůstanou navěky. Výhodou vln a kudrlin oproti rovným vlasům je objem.

Dlouhé rezavé vlasy s ležérními vlnkami Rezavé delší zvlněné vlasy přehozené na stranuRozpuštěný uhlazený účes s vlnkami  Objemný červený kudrnatý účesRudý kudrnatý účes sepnutý dovrchu Objemný kudrnatý účes v červeném odstínuPolodlouhý kudrnatý červený účes se sepnutou ofinou

Další skvělou volbou jsou drdoly, které se dají vytvořit i z polodlouhých vlasů a nabízí mnoho druhů a stylů.

Elegantní účes z hnědých vlasů Zapletený účes z dlouhých blond vlasůHnědé polodlouhé vlasy s rovnou ofinou

U krátkých vlasů nemusí mít obavy, že nestihnete účes upravit včas, stačí vám pouze načesat pěšinu na požadovanou stranu a uhladit či naopak rozcuchat vlasy a dotvořit účes s pomocí stylingových přípravků.

Krátký černý účes s modrým odleskem Krátký černý účes s rovnou ofinou

 Další účesy od Jens Dagné naleznete zde: >>Fotogalerie Jens Dagné<<

Jaké se vám líbí barvy vlasů?

Podobné články

Účes z blond vlasů vyčesaný do nevšedního drdoluKrátký nagelovaný účes z hnědých vlasů do špičkyNeposlušný účes z černých vlasů s ofinouPředstavujeme vám novou kolekci z německého kadeřnického salonu Jens Dagné pro jarní sezonu 2014. Kolekce se chlubí odvážností, výstředností, rockerským stylem a je nabitá energií.

Rozcuchaný krátký sestřih z hnědých vlasůKrátký střih s delší ofinou zčesaný dovrchuPostupně sestříhaný melírovaný účes z hnědých vlasůCo takhle si dát ochutnávku nových účesů s asymetrickým střihem pro rok 2014? Asymetrie dodá vlasům na výraznosti i extravaganci a asymetrický střih je další možností, jak svůj účes zbavit stereotypu a fádnosti.

drdol pomocí příčeskudrdol pomocí příčeskuBohaté drdoly na mnoho způsobů - krásné, elegantní, vždy slušivé. Vykouzlíte pomocí příčesku za pár minut a nikdo nic nepozná(:-) . Podívejte se, co vše se dá na vlasech vytvořit a to s minimem námahy a času!

Krátký blond účes s ofinou na stranuRozpuštěný účes se zapleteným pramenem z ofinyBěžný krátký účes z blond vlasů Krátkovlásky! Prohlédněte si osm ideálních rekreačních účesů na léto 2016. Můžete se těšit na vzdušné účesy a jednoduchý styling od Nivei, se kterými se budete cítit pohodlně za každého počasí.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď