Trendy účesy 2017 nejen na večírek

Rovné blond vlasy zčesané dozadu se zvlněným pramenemObjemný polodlouhý hnědý účes s ofinou přes okoUhlazené krátké melírované vlasy dohnědaPojďte s námi připravit se na večírek s jednoduchými, ale přesto luxusními účesy v několika provedeních od světoznámé značky Jean Louis David. Máme pro vás 12 praktických účesů, se kterými se stanete hvězdou večírku. Tak směle do toho!

Ať už máte krátké nebo delší vlasy, určitě spolu najdeme vhodný typ účesu právě pro vaši délku vlasů.

Pro krátké vlasy se hodí buď vlasy jemně rozcuchat a zafixovat, či naopak uhladit a sčesat ofinku na stranu a jako poslední variantou je vyčesat ofinu nahoru a následně vytvarovat do požadovaného tvaru.

Běžný krátký účes s melírem s ofinou dovrchu Krátký hnědý rozcuch s ofinouUhlazené krátké melírované vlasy dohněda

U polodlouhých vlasů můžete zvolit uhlazený styl. Vlasy učešete tak, aby pěšina byla uprostřed a od kořínků až ke konečkům je vyžehlíte a uhladíte vlasovým přípravkem pro narovnání vlasů.
Jestliže preferujete přirozené vlasy, nejlépe vlasy lehce navlňte zhruba od úrovně obočí a sčešte pěšinku vprostřed či na stranu.
Pro „dramatický look“ si vytvořte velké vlny a pěšinku si sčešte na bok, docílíte tím ohromného objemu.

Objemný polodlouhý hnědý účes s ofinou přes oko Přirozeně zvlněné polodlouhé hnědé vlasySepnutý účes dozadu se zvlněnými prameny Uhlazené polodlouhé hnědé vlasy s pěšinou uprostřed

Dlouhé vlasy můžete nechat volně rozpuštěné a narovnané a pro oživení můžete navlnit jeden velký pramen u obličeje. Nebo vsaďte na drdol a můžete jej vylepšit tím, že necháte vlasy pod drdolem volně spadené.

Přirozené dlouhé blond vlasy s delší ofinou Rovné blond vlasy s pěšinou uprostředRovné blond vlasy zčesané dozadu se zvlněným pramenem Rovné dlouhé vlasy s delší ofinou za uchoZajímavý drdol z blond vlasů z rozpuštěnými prameny

 

Další účesy od JLD najdete zde >>Fotogalerie účesů Jean Louis David<<

Řešíte jaký si vezmete účes na večírek?

Podobné články

Rozpuštěný účes se zapletenou stranou Vysoký drdol s vyčesanými vlasy Rovné blond vlasy s patkou překrývající oko

Velká fotogalerie podzimních šik účesů! Krásné promelírované barvy v přirozených odstínech, různé délky i styling přináší Jean Louis David...

Ideální párty účes v objemném Volně zčesaný drdol na bok z blond vlasůČástečně zapletený francouzský cop na stranu Inspirace pro všechny dlouhovlásky! Nevíte, jak už jinak učesat své vlasy, aby to nebylo stále stejné? Inspirujte se následujícími proměnami - jeden střih a k němu různý styling - culíky, drdoly, vlasy zapletené či rozpuštěné...Proměňujte se!

Sexy krátký bob s ofinou na straněPostupně sestříhané krátké mikádo s melíremKrátký střih se zvedlou ofinouTak, jako se mění doba, mění se i účesové trendy. Jednou moderní, příště z módy a takto stále dokola. Představujeme vám žhavou kolekci krátkých účesů právě pro vás!

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď