Účesy ala 60-tá léta - retro účesy s objemem

Rovný účes s vyčesanými vlasy do objemuAtypický culík s objemnými bochánkyVyčesaný culík s objemem a volnými pramenyNenadělila Vám příroda objem ve vlasech? Nevadí! Zhlédněte kolekci od Great Lengths plnou objemu a klasiky, která zaručeně přitáhne pohledy okolí. Inspirována 60.léty a moderními trendy.

 S blížícím se jarem nastal čas, konečně odhodit čepice a zaměřit se na objem vlasů. Už žádné zplihlé vlasy, můžete se těšit z bohaté hřívy. Výhodou je, že objem sluší jak rovným, tak i zvlněným či kudrnatým  vlasům.

Nezbytnými pomocníky jsou šampony a vlasové přípravky, které podpoří a dodají vlasům objem od kořínků a tupírovací hřeben, který použijete s pomocí fixačního laku. Při nedostatku času objem vykouzlíte snadno se suchým šamponem, který by neměl chybět v žádné kabelce.

Rovné objemné účesy:

 Rovný objemný účes s pěšinou uprostřed Rovný účes s vyčesanými vlasy do objemuAtypický culík s objemnými bochánky Dlouhý šedý účes s vyčesanou ofinou a fialovými konečky Vyčesaný culík s objemem a volnými prameny

 

Vlnité a kudrnaté objemné účesy:

Zvlněný účes s pěšinou uprostřed Moderní účes s ombre se zvlněnými pramenyObjemný kudrnatý rezavý účes  Polodlouhý kudrnatý účes v černém tónuRezavý dlouhý účes se zvlněnými prameny Vyčesaný účes nahoru s volnými zvlněnými prameny

Používáte vlasové přípravky na objem vlasů?

Podobné články

Rozpuštěný společenský účes se zapletenými pramenyZapletený drdol z blond vlasůSpletený cop ve volném stylu s patkouOpět jsme tu s oblíbenými zapletenými účesy, které působí nejen společensky, ale i něžně, a co víc, dají se nosit kamkoliv! Zhlédněte podzimní fotogalerii účesů od Aussie s nádechem hravosti anebo v ležérním stylu od Thomas Kemper.

Mikádo se zvlněným efektemElegantně vlnitý zrzavý účes z dlouhých vlasůJemně zvlněný blond účes z dlouhých vlasůŽenské a smyslné vlny, vždy moderní, vždy in. Inspirujte se nejnovějšími účesy a přečtěte si tipy a triky, jak si snadno vytvoříte vlnky či kudrliny sama doma pomocí kulmy nebo natáček. 

Dlouhý blond účes s pěšinou uprostřed s pravidelnými loknamiTmavě hnědý delší vlnitý účesObjemný rezavý účes s pěšinou na stranu se zvlněnými pramenyKrásné, ženské elegantní účesy salonu GFG s precizním stylingem. Představujeme vám dámské účesy, které jsou bohatě zvlněné, ale také pánské střihy 2016

Dlouhé uhlazené blond vlasy za ušimaDlouhé rovné kaštanové vlasy s pěšinou uprostředPolodlouhý blond účes s patkou a s vlnkamiMáte dlouhé vlasy a nevíte si rady s jejich péčí nebo jaké nosit účesy přes léto? Zhlédněte našich pár rad a tipů, co můžete pro své vlasy udělat, aby vypadaly zdravě, byly vyživené a lesklé. Názornou ukázkou je kolekce účesů od L´Oréal Profesionnel.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď