Účesy pro muže, střihy, trendy v pánských účesech 2014

Krátký melírovaný sestřih nagelovaný do vrchuLehce rozcuchaný nagelovaný účesDecentní rozcuch pánského účesuPředstavujeme moderní účesy pro muže na tento rok. Toužíte po změně účesu a hledáte inspiraci? Pak jste tu správně! Pojďte se inspirovat do naší fotogalerie pánských účesů 2014. 

Do vrchu nagelovaný krátký účes z tmavých vlasů Krátký sestřih s delší ofinou a melírem

Letošní trendy představují spíše účesy s delšími vlasy. Takže pokud nejste skalní zastánci kratičkých ježečků, nebojte se nechat vlasy poporůst...

Většina hairstylistů preferuje boky ostříhané na krátko a na vrchu delší pro případné další úpravy. Rozhodně se tímto vyhnete každodennímu stereotypu, každý den si vlasy můžete nastylovat trošku jinak.

Zde si ukážeme důležité kroky pro vytvoření požadovaného tvaru:

1.)    Důkladné umytí vlasů

2.)    Vyfénování – horký vzduch je pro tvarování účesu důležitý

3.)    Kartáč

Trik spočívá v tom, že fénujete vlasy a zároveň češete kartáčem až po dosažení zamýšleného tvaru a objemu. Finální tvar účesu dopilujete fixací. Dá se vybrat gel na vlasy, pudr do vlasů, hlína či lesklý nebo matný vosk. Každý si vybere výrobek dle požadovaného efektu a ceny.

Více obrázků účesů naleznete zde - Fotogalerie účesů pro muže 2014

Výběr z fotogalerie:

Klikněte na obrázek účesu, zobrazí se Vám ve velkém rozlišení. A nezapomeňte dát účesům, které se Vám líbí, pět hvězdiček!

Lehce rozcuchaný nagelovaný účes Slušivý nagelovaný střih Krátký melírovaný sestřih nagelovaný do vrchu Krátký účes z tmavých vlasů s blond melíremProstříhaný krátký účes s melírem krátký uhlazený účes z hnědých vlasů Do vrchu nagelovaný krátký účes z tmavých vlasů Krátký sestřih s delší ofinou a melíremPánský účes s melírem Pánský účes s nagelovanou dlouhou ofinou Pánský účes světehnědé barvy s delší ofinou Sexy pánský rozcuchDecentní rozcuch pánského účesu Klučičí výraz s ofinou do čela v krátkém účesu Pánský rozcuch na straně Čertovsky upravený účes z krátkých vlasůKrátký sestřih s blond melírem Promelírovaný účes nagelovaný do vrchu Krátký pánský střih s melírem Pánský krátký účes s vlasy nagelovanými na temeni

Více obrázků účesů naleznete zde - Fotogalerie účesů pro muže 2014

 

Řídíte se ve výběru svého účesu aktuálními trendy ?

Podobné články

Polodlouhý účes z hnědých vlasů s melírem a rovnou ofinouSexy rudý sestřih se šikmou ofinou Roztomilý účes z blond vlasů s růžovým melírem Krásné a moderní účesy s melíry najdete v naší rozsáhlé fotogalerii. Podívejte se, jaké melíry jsou v tomto roce IN, a nechte se inspirovat pro Váš vlastní účes!

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

Nepravidelně střižený krátký sestřih s rovnou ofinouKrátký blond střih na stranu s melíremModře promelírovaný černý rozčepířený účesOdvážné střihy a barvy pro ženy i muže od značky Keller. Krátké i polodlouhé účesy, výrazné barvy a melíry, mladistvé módní střihy ...

Objemný rozcuchaný hnědý účesKrátký vzdušný střih zčesaný na stranuStředně hnědý krátký účes Přinášíme vám velkou fotogalerii účesů pro mladé i starší muže, kteří chtějí objevit ten pravý styl účesu právě pro něj. Krátké, objemné, uhlazené, běžné či extravagantní účesy i do práce nebo do společnosti.

Zase BUZNY, už jsou úplně všude. Nic proti nim. Nejvíc tady v Brně, kde má každý strojový účes - z boků veholenou palici a na hlavě drn! To je hnus. Pár účesů docela ujde. Také mě zaráží ta úprava v Photoshopu, nebo jsou opravdu někteří tak nalíčení?

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď