Jaké zvolit zrcadlo do předsíně?

Zrdcadlo bíléZrdcadlo s policíObout se, obléct si bundu či kabát a zběžně se prohlédnout v zrcadle. Vypadá i váš odchod do práce nebo kamkoli jinam stejně? Je to naprosto běžné, rychlou kontrolu vzhledu před odchodem většina z nás provádí automaticky. A přesně proto se vyplatí pořídit si do předsíně kvalitní zrcadlo.

Zrcadla do předsíně a chodby zkrátka patří. A to nejen kvůli tomu, abychom se mohli podívat, jak nám to sluší. Mají totiž ještě další funkci – díky nim vypadají předsíně větší, světlejší a vzdušnější. Stačí zrcadlo umístit tak, aby odráželo protilehlou stěnu. Díky tomu se celý prostor zdvojnásobí – alespoň opticky.

Zrdcadlo bílé


Zrcadla jsou nejen funkční, ale také estetická


Řada zrcadel navíc má i estetickou přidanou hodnotu. V posledních letech je totiž trendem zrcadlo chápat jako plnohodnotný estetický prvek, jenž dokresluje atmosféru nebo vypovídá o individualitě svého majitele.
Kromě toho se zrcadla využívají i v případech, kdy je potřeba provést rychlé úpravy interiéru – například když dojde k poničení zdi. Zrcadlo totiž problematickou část snadno zakryje a ještě vypadá stylově.

Dejte si pozor na to, kam zrcadlo umístíte


V módě jsou v dnešní době velká zrcadla na zeď v rámu i bez rámu. Záleží totiž pouze na tom, aby dobře zapadla do interiéru a plnila svou funkci. Proto si při umisťování nového zrcadla vše dobře promyslete. Nemá totiž smysl si pořizovat zrcadlo, které dáte hned vedle věšáku, takže přes něj věčně budou viset kabáty.
Také ho nevěšte přímo proti dveřím, pokud byste z nich vyšli zamyšlení, mohlo by se vám stát, že se vyděsíte, že máte v domě nezvanou návštěvu. Pokud máte velmi tmavou chodbu, pořiďte si zrcadlo se zabudovaným osvětlením.

Aspoň jedno zrcadlo musí být velké


Myslete také na to, že alespoň jedno zrcadlo v bytě by mělo být dostatečně velké, abyste se v něm mohli prohlédnout od hlavy až k patě. Díky tomu se budete moci snadno ujistit, že vám ladí oblečení, boty a třeba i účes. Je ale nezbytné, aby toto zrcadlo bylo umístěné tak, aby na něj dopadalo co nejvíc světla. A to nejlépe takového, které nezkresluje.

Zrdcadlo s policí

Levný nábytek seženete snadno


Bojíte se, že vás zařízení předsíně bude stát zbytečně moc peněz, a raději byste investovali spíše do obývacího pokoje nebo ložnice, kde trávíte více času? Nebo do něčeho úplně jiného? V tom případě navštivte eshop s levným nábytkem. Za kvalitní zboží zde totiž zaplatíte jen zlomek běžné ceny.
Vysoká cena totiž nemusí vždy být zárukou kvality a naopak. Precizní zboží je často možné sehnat za málo peněz a předražené zboží mnohdy může být vadné - i v dnešní době se totiž spousta obchodníků pouze snaží ze svých klientů vylákat co nejvíc peněz. A sázejí na to, že zákazníci se špatné zboží nebudou ani snažit vrátit.

Podobné články

Luxusní toaletní stolek Toaletní stolek Moderní toaletní stolekProbíhají u vás každý den dlouhé boje o koupelnu, protože to vždy trvá velmi dlouho, než se v ní vystřídají všichni členové rodiny? Věřte tomu, že je to naprosto běžné. I proto to řada žen vzdá, ustoupí ostatním a líčí se až cestou do práce nebo přímo v kanceláři.

Milán, Paříž, Berlín, Londýn a dokonce i Bratislava. To vše jsou metropole, kde lze na ulici spatřit velmi zajímavé módní kreace a nové trendy z přehlídkových mol. Pak se rozhlédnete kolem sebe u nás v ČR a vidíte obnošenou bídu s nouzí. Proč?

Lokny v dlouhých vlasech LoknyLokny pomocí kulmyMěla vlasy samou loknu jéé je je....Máte rovné vlasy a toužíte po krásných dlouhých lokýnkách? Věřte, že nejste sama. Přinášíme Vám videonávod pro vytvoření přirozených a sexy  vlnek...

Jessica Alba - Velmi elegantní účes z dlouhých vyčesaných vlasů hnědé barvy,  s ofinou do čelaRihanna - Vyčesaný společenský účes z dlouhých rovných tmavohnědých vlasůNicole Kidman - Společenský drdol stylizovaný na bok z vlnitých vlasůElegantní uzel na boku - dobrá volba pro každou společenskou příležitost. Podívejte se na video, jak si podobný účes můžete vytvořit sama doma - a to velmi rychle!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď